Житловий комплекс «Флагман», в якому ми пропонуємо квартири, вдало поєднує відпочинкову зону та розташування в центральній частині міста. Поряд знаходяться міський парк та озеро, де завжди можна цікаво й корисно провести вільний час. Також приємним доповненням є зручна інфраструктура: поблизу розташований дитячий садочок, школа, спортивний майданчик, медичний заклад, аптеки, продуктові та промислові магазини, кафе, ресторани.

 

Міський парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка

Парк є пам'яткою природи та садово-паркового мистецтва місцевого значення. Нині міський парк культури та відпочинку імені Т. Шевченка займає площу близько 22 гектарів і розташований між вулицями В. Чорновола та І. Мазепи.  Міський парк є важливим складником інфраструктури міста. Важко уявити сьогодні місто без цього чудового куточка, створеного природою та руками його мешканців. Парк — це обличчя й усмішка міста, це організатор дозвілля, вихователь і виконавець багатьох функцій культурно-масових заходів міста.

До парку — 700 м.

Міське озеро

На сьогоднішній день міське озеро є одним з улюблених місць відпочинку жителів Івано-Франківська. Тут відпочивати і купатися люблять і старше покоління, і молодь. Місток, що веде на «Острів любові» є найромантичнішим місцем на озері. Це штучне озеро, створене людьми у 1955 році. На території міського озера раніше знаходився звіринець Потоцького, там часто полювали польська шляхта і місцеві жителі.

До озера — 300 м.

 

Загальноосвітня школа-ліцей №23

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-ліцей №23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника». Школа-ліцей тісно співпрацює з кафедрами Прикарпатського університету. Зокрема, проводяться спільні педагогічні семінари, тренінги, методичні декади, педагогічні діалоги. Студенти університету проходять педагогічну практику в школі, а випускники школи-ліцею мають пільги при вступі до ВУЗу.

До школи — 150 м.

 

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

Прикарпатський національний університет є одним з найстаріших вищих навчальних закладів Івано-Франківської області. Згідно з указом Президента України від 26 серпня 1992 р. його створено на базі педагогічного (колишнього Станіславського учительського) інституту, заснованого 1940 р. За роки свого існування, навчальний заклад підготовив понад 35000 фахівців, які працюють у державних адміністраціях, виборчих органах, різних галузях господарства, науки, культури і освіти України.

До університету — 300 м.

 

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня

Центральна міська клінічна лікарня є головним багатопрофільним медичним закладом на території міста, на базі якої створені усі структурні підрозділи та апарат управління. Їй організаційно підпорядковані 10 лікувально-профілактичних закладів. Стаціонар на 470 ліжок, клінічна база: 5 кафедр (курсів) Івано-Франківської медичної академії. Види медичної допомоги — cтаціонарна спеціалізована та вузькоспеціалізована.

До лікарні — 350 м.