Ваші прагнення мати власну оселю, Ваше бажання жити у зручній, сучасній, ексклюзивній квартирі — все це ми пропонуємо Вам уже сьогодні, Вашу мрію про власне житло ми втілили у житловому комплексі «Флагман»!

Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі, Ви в будь-який час можете вийти на прогулянку парком або провести час біля озера, що розташовані зовсім поруч. Елітний чотирьохсекційний житловий комплекс «Флагман» з грамотним розподілом прилеглої території: відведено місця під дитячий майданчик, підземний паркінг та зелену зону, розташований у центральній частині міста. Сучасна архітектура комплексу — це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі та планування квартир дозволяють почуватися максимально комфортно родині будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому домі на довгі роки. Стелі в квартирах високі — 2,7 метри, що візуально розширює простір.

Три секції цього комплексу — це 10-ти, 11-ти та 12-ти поверхові будинки вже здані в експлуатацію. Зараз будується четверта 9-ти поверхова секція. Третю та четверту секції зведено із використанням сучасної монолітно-каркасної технології будівництва, яка успішно прийшла на зміну цегляній і панельній забудові. Будинки обладнані внутрішніми системами газо-, водо- та електропостачання. Підведений телефонний, телевізійний, Інтернет кабель та виконана радіофікація, встановлені безшумні швидкісні ліфти. Дахи будинків покриті мембраною з внутрішнім обігрівом водостічних систем.

Варто зазначити, що окрім комфортних та просторих квартир, до складу комплексу входять нежитлові приміщення, в яких розмістилися торгівельний та офісні центри. Житловий комплекс «Флагман» — це не лише комфортне житло. Тут є всі умови, як для динамічного бізнесу, так і для повноцінного відпочинку. Для детальнішого ознайомлення з особливостями комплексу, його інфраструктури, умовами придбання квартири чи місця у паркінгу, або оренди нежитлових приміщень запрошуємо Вас до нашого офісу.

Здані в експлуатацію секції «А», «Б» і «В»

Комерційні приміщення секції «В»

Візуалізація секції «Г»